Menu
Cestopisy

Zimní Japonsko – Dvě výpravy do hor a za ledovými festivaly

Japonsko jsme se poprvé vypravili objevovat v červenci 2018. O této letní výpravě do Kyóta, Osaky a okolních míst vám ještě dlužíme cestopis. Nejprve jsme se ale rozhodli napsat o druhé a třetí cestě do Japonska. Mají totiž jedno společné – nepodobají se žádné jiné výpravě, kterou jsme kdy kam podnikli. Obě se odehrály v zimě, obě nás zavedly do neuvěřitelých ledových paláců a bludišť a obě to byly zároveň na pár dnů výpravy za snowboardingem. Během našich pěti let na Filipínách nám hory začaly děsně chybět, a tak nebylo o čem dlouho rozmýšlet – Japonsko, tady nás máš. Tak se teď na zasněžené vrcholky sopek vydejte s námi!

Japonsko: Články z našich 2 cest

Cestopis průběžně ještě doplňujeme. Fotky jsouo tak trochu kombinace obou výprav. Při té první v roce 2019 nám totiž v horách sice krásně nasněžilo, ale pro samou inverzi nebylo vidět na sto metrů. Při té druhé o rok později nám naopak počasí přálo a hory nabídly krásné výhledy na sopku Mt. Yotei.

Máte dotaz či tip?

Pokud se do zimního Japonska chystáte a máte dotaz nebo pokud jste tam také byli a chcete se podělit o své tipy, moc rádi s vámi pokecáme v komentářích níže. Dejte nám vědět!

1 Comment

  • Šašek
    25 března, 2024 at 10:20 am

    AaAaaaaa

    Reply

Leave a Reply