Menu

Večerníčci – Cestopisy pro dobrodruhy

Jsme Ivetka a Ondra. Svět jsme poprvé spatřili léta páně 1988 a sebe navzájem našli kdesi na vrcholcích francouzských Alp o 22 let později. Ivetka pochází z Příbrami a Ondra z Českých Budějovic. Společně se každý rok vydáváme do neznámých krajin. Protože toho při našich cestách hodně zažijeme, ochutnáme, objevíme a nafotíme, rozhodli jsme se o to všechno podělit s našimi nejbližšími i ostatními cestovateli. Momentálně žijeme na Filipínách a o našem životě v Asii píšeme spoustu článků 🙂

Mimochodem, pokud byste měli někdy cestu na Filipíny, ozvěte se nám. Můžeme se potkat, zajít na pivo, podívat se na Manilu z 50. patra nebo se projít po pěkné části města, kterou obvykle turisté nikdy nenavštíví.

Poznejte nás

Večerníčci - Ivetka

Ivetka – plánovačka a navigátorka

Ivetka má vždy nějaký plán a její zásluhou se nikdy neztratíme – nebo alespoň ne nadobro. Ač je zcestovalá a neustále na svou mapu přidává nějaký ten špendlík, má panickou hrůzu z létání a raději by všude jezdila vlakem, na koni, nebo třeba potrubní poštou, když by na to přišlo. Naše články doplňuje o pravdivá a přesná fakta – jinými slovy opravuje většinu toho, co Ondra napíše.

Večerníčci - Ondra

Ondra – dokumentarista

Ondra obvykle neví, co je v plánu následující den, natož třeba za týden, ale na druhou stranu žije okamžikem, vše pěkně vyfotí a pak barvitě popíše na našich stránkách (občas tak barvitě, že si na to ani sami nepamatujeme). Létání se nebojí, ale zato má hrůzu z toho, když má stanovat a nejdou mu do tvrdé země zapíchnout kolíky. Každý máme něco 🙂

Spolupráce s firmami

Tu a tam dostaneme návrh na spolupráci. Pokud máte zájem o propagaci svých produktů či značky na našem webu a Facebooku, tady je pár základních informací, přes které nejede vlak ani loď:

  • Nedáváme na stránky bannery, protože si přejeme, aby lidé mohli v klidu číst.
  • Nepublikujeme články psané inzerenty, kvůli tomu k nám lidé nechodí.
  • Nepropagujeme zájezdy a cestovky, protože píšeme o baťůžkářství a individuálním cestovním ruchu.
  • Nepropagujeme, co jsme sami nevyzkoušeli, protože takové doporučení nemá přidanou hodnotu.
  • Máme rádi affiliate, používáme např. na ubytování, autopůjčovny. Letenky by dávaly smysl.
  • Jsme ochotní napsat článek o produktu, který dostaneme na zkoušku, k recenzi.
  • Jsme ochotní na fotkách propagovat značku vybavení, která se nám osvědčí.

Pokud máte představu o spolupráci, která dává smysl, napište nám na e-mail vecernicci@gmail.com.